Стоп чутливості

Одна з найбільших проблем сучасної стоматології

Brunette lady laughing and holding an ice cream cone

Близько 40% населення світу страждають від гіперчутливості зубів

Гіперчутливість виникає зазвичай, коли дентин, що в нормальному стані має бути захищений, оголяється (найчастіше через рецесію ясен або ерозію емалі). Шар дентину містить тисячі каналець (мікроскопічних отворів), що поєднують поверхню дентину з пульпою в середині зуба, яка наповнена нервовими закінченнями. Ці канальця заповнені рідиною, на яку впливають такі подразники, як перепади температури, повітрянний тиск або концентрація цукру, що спричиняє різкий біль, пов'язаний з гіперчутливістю.

Для вирішення цієї проблеми ми, в edel+white, розробили зубну пасту STOP Sensitive. Молекули нашої інноваційної речовини настільки мікроскопічні, що проникають у канальця і прикріплюються до стінок, запечатуючи до 90% отвору – краще ніж інші пасти. Завдяки цьому зовнішні подразники не впливають на зубний нерв, миттєво рятуючи вас від болю. Це миттєве полегшення не швидкоплинне і триває до 12 годин. А при довгостроковому використанні зубної пасти STOP, ваші чутливі зуби будуть все менше і менше вас турбувати.

Tube of STOP Sensitive Toothgel

За допомогою новітньої швейцарської формули та численних підтверджених спроб, ви швидко погодитесь, що зубний гель STOP Sensitive відрізняється від інших зубних паст. Цей надзвичайно ефективний гель глибоко очищує всі типи зубів і ясен, захищає емаль і зупиняє чутливість зубів одразу і назавжди.